بخش های مختلف سرکار

ثبت آگهی

ثبت مشاغل

ثبت تخصص

استخدامی

ثبت تبلیغات و تخفیفات شهری و سراسری

کاریابی

خدمات یابی

ارتباط مستقیم کارجو و کار آفرین

مسیریابی

مکانیابی

محصولات

چت داخلی

با سرکار ، بدوووووووووووو سر کار

۱- ثبت تخصص (کارجو): در این قسمت افراد با تخصص های مختلف میتوانند در قسمت کارجو ثبت نام نمایند. ثبت تخصص میتواند شامل ثبت مدارک دانشگاهی همچون مهندسی، علوم پایه، پزشکی و یا ثبت تخصص به صورت کار در مشاغل آزاد( کارمند، منشی، کارگر آرایشگاه، کمک فروشنده، کمک تعمیراتی، بازاریاب، نظافت و ... ) توضیح کارایی بخش کارجو : زمانی که ادارات و یا افراد در مشاغل آزاد به نیروی کار متخصص نیاز دارند، دیگر نیازی به آگهی استخدامی و پرداخت هزینه نیست. کافیست به اپلیکیشن سرکار رجوع کرده و تخصص مربوطه را انتخاب نماید. تمام افراد با سابقه کار، سن، آدرس، راه ارتباطی و... برای آنها نمایش داده می شود. میتوانند با افراد ارتباط برقرار کنند و یا وقت مصاحبه تعیین کنند تا نیرو ها جهت مصاحبه به دفتر انها رجوع نمایند. ادارات، آرایشگر، بنا، موادغذایی، راننده، رستوران، انباردار و... به راحتی میتوانند نیروهای خود را از اپلیکیشن انتخاب کنند.

شغلتو ثبت کن ، مشتریتو جذب کن

۲- ثبت مشاغل (کارفرما): در این قسمت شاغلین میتوانند شغل خود را در اپلیکیشن ثبت نمایند. توضیح کارایی بخش کارفرما : با ثبت شغل در قسمت کارفرما، مشتریان به راحتی در هر نقطه شهر خدمات مد نظر خود را پیدا میکنند. برای مثال زمانی که شخصی نیاز به پیدا کردن یک طلا فروش و یا آرایشگر و یا... در منطقه خود و یا هر منطقه ای دارد، کافیست منطقه را مشخص کند سپس خدمات (مثلا طلافروشی) را مشخص کند. تمام طلافروشی های آن منطقه و حتی باز یا بسته بودن، نمونه کار، آدرس دقیق و حتی کوتاهترین مسیر از مشتری به مغازه را به شخص نشان میدهد. حتی با قابلیت چت داخلی میتواند از موجود بودن جنس با پرسیدن از فروشنده آگاه شود. مشاغل مختلف با ثبت نام در این قسمت میتوانند راحت تر خود را به مشتری معرفی کنند، مشتری راحتتر از تخفیفات و خدمات و کالاهای انها باخبر شوند و دیگر در منطقه خود و شهر، شغلی گم شده نباشند. مشاغل مختلف به راحتی میتوانند در قسمت تخفیفات، همه روزه تخفیف کالا و یا خدمات خود را قرار دهند و یا از قسمت تخصص ها "قسمتی که افراد جهت استخدام در مشاغل مختلف ثبت نام کرده اند و تمام اطلاعات اعم از سابقه، سن، محل زندگی، میزان حقوق پیشنهادی و...در ان ثبت کرده است " نیروهای مد نظر خود را جذب کنند. در اپلیکیشن تمام راه های ارتباطی برای ارتباط مشتری و صاحب شغل بارگذاری شده تا مشکلی جهت ارتباط مشتری و فروشنده وجود نداشته باشد.

تو جون بخواه ، سرکار کارشو بلده

۳- ثبت آگهی : در بخش ثبت آگهی تمام افراد میتوانند جهت خرید و یا فروش, آموزش, استخدامی و کاریابی, خدمات, معرفی, املاک, وسایل نقلیه, وسایل شخصی, سرگرمی و فراغت, اجتماعی, کسب و کار و ... اقدام نمایند.

۴- تبلیغات و تخفیفات: تبلیغات و تخفیفات در اپلیکیشن سرکار به سه بخش برنزی,نقره ای و طلایی تقسیم میشود. • تبلیغات و تخفیفات برنزی برای نمایش تخفیف ها در یک شهر است. • تبلیغات و تخفیفات نقره ای برای نشان دادن تخفیف خدمات مشاغل مختلف در تعدادبیشتر از سه شهر است. کافیست شهرهای مد نظر را انتخاب کرده و تبلیغ و تخفیف را قرار دهد. • تبلیغات و تخفیفات طلایی برای نمایش سراسری در تمام نقاط کشور است که در اسلاید صفحه اصلی اپلیکیشن با عکس نشان داده میشود. توضیح بخش تبلیغات و تخفیفات : مخاطبین به راحتی با رجوع به بخش تخفیفات میتوانند از تخفیف و اف های مشاغل مطلع شوند. مشاغل هم دیگر نیازی به بنر های بزرگ ندارند,بلکه از طریق ثبت تخفیفات خدمات خود میتوانند اطلاعیه های خود را به مشتریان برسانند.

مسیریابی و چت داخلی

۵- لوکیشن : در قسمت لوکیشن ,افراد میتوانند با انتخاب شهر یا منطقه خاص ,فقط خدمات خود در ان منطقه را جست و جو کنند.

۶- مسیر یابی(اپدیت جدید): این قسمت برای یافتن مکانها و خدمات های مختلف است.با انتخاب خدماتی که مشتری نیاز دارد,و کلیک بر روی لوکیشن ,آدرس دقیق و کوتاهترین مسیر برای مشتری نمایش داده میشود.

۷- چت داخلی : مشتری به راحتی میتواند با مشاغل برای خدمات مد نظر خود ارتباط برقرار کند,و سوالات خود پیرامون آن خدمات را بپرسد.

۸- مراکز عمومی (در حال تکمیل مراکز در تمام نقاط شهری و روستایی):در این قسمت مخاطبین میتوانند تمام مراکز عمومی,آدرس و راه ارتباطی با آنها را ببینند. (بیمارستانها,کلانتری,استخر,سینما,پارکها,مترو,راه اهن,فرودگاه,مدارس و ..........)
اپلیکیشن سرکار را از طریق زیر میتوانید دریافت کنید


173,832

کاربر

191,341

دانلود

53,645

شغل

55,906

تخصص

50,898

تبلیغ

55,266

آگهی

محیط اپلیکیشن سرکار

App
App
App
App
App
App
App
App
App
App
App
App
App
App
App
App


دیگر نیاز نیست تبلیغات خود را با قیمت های عجیب و غریب در جاهای مختلف قرار دهید، در اپلیکیشن سرکار قسمتی قرار داده شده که شما می توانید تبلیغات را به صورت شهری، استانی و سراسری در اپلیکیشن قرار دهید، شهر و استان را به دلخواه خود انتخاب کنید و تبلیغات را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه با کمترین هزینه ثبت کنید.

اپلیکیشن سرکار

به بالای صفحه بروید